Perfora

Odber noviniek

Chcete mať prehľad o najnovších trendoch, radách pre prácu s perforovanými materiálmi a o tom, čo skvelého chystáme pre naších zákazníkov?

Buďte informovaný ako prvý a nechajte si posielať informácie na Váš email.

Späť na zoznam článkov

Lemovacie profily Vám zjednodušia prácu

Ako čo najľahšie, najefektívnejšie, ale aj esteticky najlepšie olemovať zvolenú výplň? Často kladená otázka pri konštruovaní Vašich plotov, či zábradlí. Použite jednoduché riešenie - lemovacie profily.

Lemovacie profily - použitie - perfora.sk

Prečo použiť lemovacie profily?

Každá konštrukčná firma, zámočník, ale aj domáci kutil ocení jednoduchú a rýchlu prácu s  profilom. Práca s týmto tovarom šetrí nie len Váš čas, ale aj peniaze. Lemovacie profily vytvárajú rám, ktorý výplň zároveň vystužuje a rovnako tak chráni pred poranením ostrými hranami.

Sortiment  lemovacích profilov a ich použiteľnosť je široká. Ponúkame Vám lemovacie profily rôznych tvarov a šírky štrbín od 2 mm do 7,5 mm. Do týchto profilov môžete vložiť ťahokov, drôtené sitá, alebo dierovaný plech. Typy A, B, C, E  sú vhodné pre dierované plechy a tenšie hrúbky (korigované výšky) ťahokovov. Profily s označením WG30 / WG40 slúžia na upevnenie hrubších materiálov (vyššia korigovaná výška) s vyššou hmotnosťou. V ponuke máme pre tento účel aj lemovacie profily v tvare písmena L a T. V tomto prípade je potrebné výplň privariť o nosný profil. ​

Lemovacie profily môžete použiť k orámovaniu takmer každého ťahokovu, drôteného sita alebo dierovaného plechu. Pre podrobné informácie o jednotlivých profiloch a ich použitiach kliknite sem.