Perfora

Povedali o nás

Ing. arch. Pavol Adamec - Perfora.sk

Široký sortiment výrobkov, dlhoročné skúsenosti a schopnosť prispôsobiť sa aj náročnejším technickým kritériám boli rozhodujúcimi faktormi pri výbere dodávateľa ťahokovu pre projekt futbalovej City Arény v Trnave. Spolupráca so spoločnosťou Perfora na tomto projekte ma presvedčila o tom, že je správnym partnerom aj pre veľké a náročné projekty.

Ing. arch. Pavol Adamec
Adamec & Adamec
autor projektu City Arény v Trnave

Ing. Pavol Baran - perfora.sk

Mnoho zákaziek požadujú dodať naši zákazníci urgentne, preto oceňujem u spoločnosti PERFORA široký skladový sortiment a možnosť okamžitého odberu potrebného materiálu priamo zo skladu. Operatívnosť, ale aj poradenský servis firmy PERFORA nám pomáhajú zvyšovať našu konkurencieschopnosť na trhu.

Ing. Pavol Baran
Šéf zámočníckej firmy PABACO už takmer 20 rokov.
V západoslovenskom kraji má mnoho verných zákazníkov.

Ing. Ľubomír Krajčír - perfora.sk

S tímom Perfory spolupracujeme už dlhšiu dobu. Zrealizovali sme viacero menších, no i komplikovaných stavebných projektov, kde sme využili perforované materiály. Naša spolupráca bola vždy bezproblémová , na profesionálnej úrovni, orientovaná na efektívne dosiahnutie výsledku  a naplnenie zadania.

Ing. Ľubomír Krajčír
Zástupca obchodného riaditeľa pre oceľové konštrukcie
INGSTEEL spol. s r.o.

Povedali o nás - K - SUPRA | perfora.sk

So spoločnosťou PERFORA s.r.o. spolupracujeme už niekoľko rokov. Doteraz sme mali iba pozitívnu skúsenosť. Zamestnanci spoločnosti mali vždy profesionálne jednanie, vedeli nám poradiť pri výbere produktov,  široký výber , tovar doručený v dohodnutej lehote.

Ján Pančík
K - SUPRA, s.r.o.

Povedali o nás - EL-MONT,spol.s r.o. | perfora.sk

Firmu Perfora považujem za výborne zásobeného dodávateľa ťahokovov, dierovaných plechov a tiež roštov. Široký skladový sortiment mi umožňuje promtne reagovať na vybavovanie zákaziek. Tiež by som rád vyzdvihol ich prispôsobenie sa požiadavkám trhu, nakoľko ponúkajú aj nové možnosti, či už sú to 2D alebo 3D plechy. Samozrejmosťou je ochota a ústretovosť personálu.

EL-MONT,spol.s r.o.