Perfora

Služby

 • Konzultácie a technické poradenstvo

  Konzultácie a technické poradenstvo

  Ponúkame konzultácie a poradenstvo v oblasti aplikácií a vhodnosti použitia našich výrobkov. Naši odborníci vám na požiadanie poskytnú technické podklady a informácie o výrobkoch, spôsobe a možnostiach ich využitia.

 • Technické a odborné vzdelávanie projektantov

  Technické a odborné vzdelávanie projektantov

  Na našich odborných školeniach, vám ukážeme aké sú možnosti využitia perforovaných materiálov v architektúre. Získate informácie o našich výrobkoch, potrebné rady pre ich správne využitie, technické doporučenia a riešenia. Vzdelávanie uskutočňujú naší odborníci, ktorí sa aktívne podieľali na realizáciách úspešných architektonických projektov.

 • Delenie materiálov

  Delenie materiálov

  Materiály vám môžeme dodať aj upravované. Podľa vašich požiadaviek objednaný tovar môžeme ďalej strihaním deliť na požadovaný rozmer.

 • Rozvoz tovaru

  Rozvoz tovaru

  Dodanie výrobkov až k vám zabezpečujeme prostredníctvom expresnej prepravy kusových zásielok. Ťažšie zásielky je možné dodať aj našimi nákladnými autami.

 • Zasielanie odborných materiálov a vzoriek

  Zasielanie odborných materiálov a vzoriek

  V prípade vašej požiadavky vám môžeme zaslať potrebné technické podklady (katalógy) Pri riešení väčších projektov ponúkame zaslanie vzoriek našej produkcie. Pri menších požiadavkách si prosím overte dostupnosť vzoriek  prostredníctvom emailu: perfora(at)perfora.sk, alebo na tel. č. +421 33 590 37 34.

Potrebujete poradiť s vašim projektom?
Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

Kontaktujte nás